Estetická rázová vlna

Estetická rázová vlna je převratnou metodou v ošetření celulitidy, zpevnění pokožky a celkového zlepšení stavu pokožky. Již po jednom ošetření budete nadšena z výsledků! Vaše pokožka bude krásnější, pevnější a bez známek celulitidy. Více »

Léčba pohybového aparátu Rázovou vlnou

Ortopedi z celého světa nedají na novou metodu léčby, Rázovou vlnu dopustit. Vysoká úspěšnost vyléčení a odstranění bolesti, činí tuto neinvazivní metodu stále vyhledávanější. Kmitající akustické rázové pulzy vyvolávají hojivé a regenerativní procesy ve tkáních. Více »

Co je to rázová vlna?

Rázová vlna je akustická vysokoenergetická zvuková vlna. Objevuje se v atmosféře během světelných výbojů při bouřkách, vzniká i v letectví, když letadlo prorazí zvukovou bariéru. Více »

 

Rázová vlna – revoluční novinka v léčbě pohybového aparátu i estetice


Moderní medicína a estetická ošetření jdou neustále dopředu. Nyní se i do České republiky dostává zcela revoluční metoda léčby pomocí rázové vlny, která má skvělé účinky nejen při léčbě pohybového aparátu, ale pomůže i s řadou estetických problémů. Určitě pomůže i vám. Co léčba pomocí rázové vlny dokáže?

Rázová vlna: nový český výrobek dokáže téměř zázraky

Léčbu pomocí rázové vlny zajišťuje český výrobek X–WAVE, který jako jediný v současné době používá kombinaci extrémně účinných akustických rázových pulsů kmitajících vln (pro jednotlivou terapii se jich aplikuje několik tisíc) a elektrických vlnových forem souběžně přenášených do tkáně. Tato metoda je nazývána rázová vlna a má prokazatelně velmi pozitivní účinky.

Problémy s celulitidou vyřeší efektivně

Nepřekonatelné výsledky má rázová vlna při ošetření nepříjemné celulitidy. Po ošetření rázovou vlnou je pokožka prokazatelně pevnější, pružnější a bez známek celulitidy. Z této metody nemusíte mít obavy, protože je bezbolestná a neinvazivní. Při samotné proceduře budete relaxovat a těšit se na výborný výsledek. Metoda rázové vlny podporuje také zvýšení elasticity pokožky, stimuluje lymfatický systém a přispívá k redukci nevzhledných strií a pomáhá zlepšit stav jizev. Již po prvním ošetření budete nadšeni z hladké pokožky bez dolíčků.

Rázová vlna, úspěšná i při léčbě pohybového aparátu

Metoda rázové vlny má skvělé výsledky i při léčbě pohybového aparátu. Touto metodou se léčí především bolesti. Rázová vlna pomůže léčit například tenisový loket, ostruhy patní, pomůže také při bolestech ramene, třísel nebo i Achillovy šlachy. Doporučuje se také pro léčbu bolestí v oblasti krční, hrudní a bederní páteře, pánve a kříže nebo kyčelního kloubu. Hodí se zkrátka pro všechny bolesti pohybového aparátu, které umí efektivně odstranit.

Kde metodu aplikují?

Na ošetření rázovou vlnou se můžete objednat na špičkové klinice Petra Clinic. V Petra Clinic vám poradí profesionálně vyškolený personál. Dokonce se můžete objednat také na bezplatnou konzultaci!

Více informací o Petra Clinic, metodě rázové vlny a dalších procedurách najdete na www.petraclinic.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *