Estetická rázová vlna

Estetická rázová vlna je převratnou metodou v ošetření celulitidy, zpevnění pokožky a celkového zlepšení stavu pokožky. Již po jednom ošetření budete nadšena z výsledků! Vaše pokožka bude krásnější, pevnější a bez známek celulitidy. Více »

Léčba pohybového aparátu Rázovou vlnou

Ortopedi z celého světa nedají na novou metodu léčby, Rázovou vlnu dopustit. Vysoká úspěšnost vyléčení a odstranění bolesti, činí tuto neinvazivní metodu stále vyhledávanější. Kmitající akustické rázové pulzy vyvolávají hojivé a regenerativní procesy ve tkáních. Více »

Co je to rázová vlna?

Rázová vlna je akustická vysokoenergetická zvuková vlna. Objevuje se v atmosféře během světelných výbojů při bouřkách, vzniká i v letectví, když letadlo prorazí zvukovou bariéru. Více »

 

Léčba pohybového aparátu Rázovou vlnou.

Ortopedi z celého světa nedají na novou metodu léčby, Rázovou vlnu, dopustit. Vysoká úspěšnost vyléčení a odstranění bolesti, činí tuto neinvazivní metodu stále vyhledávanější. Kmitající akustické rázové pulzy vyvolávají hojivé a regenerativní procesy ve tkáních.

Kdy Vás vyléčí Rázová vlna?

  • Trápí Vás ostruha patní?
  • Máte tenisový loket nebo golfový loket?
  • Trpíte bolestmi ramenního kloubu?
  • Obtěžují Vás bolestivá třísla nebo Achillova šlacha?
  • Máte potíže v oblasti krční, hrudní a bederní páteře, pánve a kříže nebo kyčelního kloubu?
  • Vaše zlomenina kosti se pomalu nebo opožděně hojí?
  • Máte jiné problémy v oblasti pohybového aparátu?

Rázová vlna je rychlé, nebolestivé a opravdu účinné řešení. V Petra Clinic Vám poradí profesionálně vyškolený personál, nebojte se k objednat na bezplatnou konzultaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *