Estetická rázová vlna

Estetická rázová vlna je převratnou metodou v ošetření celulitidy, zpevnění pokožky a celkového zlepšení stavu pokožky. Již po jednom ošetření budete nadšena z výsledků! Vaše pokožka bude krásnější, pevnější a bez známek celulitidy. Více »

Léčba pohybového aparátu Rázovou vlnou

Ortopedi z celého světa nedají na novou metodu léčby, Rázovou vlnu dopustit. Vysoká úspěšnost vyléčení a odstranění bolesti, činí tuto neinvazivní metodu stále vyhledávanější. Kmitající akustické rázové pulzy vyvolávají hojivé a regenerativní procesy ve tkáních. Více »

Co je to rázová vlna?

Rázová vlna je akustická vysokoenergetická zvuková vlna. Objevuje se v atmosféře během světelných výbojů při bouřkách, vzniká i v letectví, když letadlo prorazí zvukovou bariéru. Více »

 

Estetická Rázová vlna – zatočte s celulitidou.

Nový český výrobek X–WAVE, jenž používá v současnosti jako jediný přístroj kombinaci extrémně účinných akustických rázových pulsů kmitajících vln (pro jednotlivou terapii se jich aplikuje několik tisíc) a elektrických vlnových forem souběžně přenášených do tkáně.

Rázová vlna: zbavte se celulitidy jednou pro vždy!

Estetická rázová vlna je převratnou metodou v ošetření celulitidy, zpevnění pokožky a celkového zlepšení stavu pokožky. Již po jednom ošetření budete nadšena z výsledků! Vaše pokožka bude krásnější, pevnější a bez známek celulitidy. Už žádné drahé neúčinné krémy nebo invazivní chirurgická ošetření. Nyní je tu bezbolestná, neinvazivní procedura, při které si odpočinete, a dolíčky Vám zbudou pouze na tvářích. Řekněte celulitidě sbohem jednou pro vždy.

Rázová vlnaKdy využít ošetření estetickou Rázovou vlnou?

 • proti celulitidě
 • pro vyhlazení nerovností po liposukci
 • zpevnění kůže a podkoží
 • celkové omlazení pokožky a zvýšení elasticity
 • ošetření lipedémů
 • stimulaci lymfatického systému
 • redukci strií
 • pro zlepšení vzhledu jizev

Rázová vlna Rázová vlna

2 Responses to Estetická Rázová vlna – zatočte s celulitidou.

 1. Anet Novotná napsal:

  Rázovou vlnu v Petra Clinic jsem vyzkoušela a je to úžasné. Šla jsem celkem na 3 ošetření a hrbolatá stehna jsou opravdu pryč, jsem nadšená a doporučuji.

 2. Janina napsal:

  Rázová vlna je opravdu skvělá. Chodím na ni ted nově a jsem moc spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *